واحد تعمیرات تخصصی دستگاه‌های ماینر، یکی از مهم‌ترین قسمت‌های شرکت ویراماینر می‌باشد. این واحد، در سال 1397 با گسترش فعالیت‌های این شرکت در زمینه راه‌اندازی و نگهداری فارم‌های استخراج رمز ارز به عنوان یک واحد مستقل تشکیل شد. در آن سال با اعزام نیروها به چین، انتقال دانش تعمیرات دستگاه‌های ماینر به ایران انجام شد. در سال 1398 همگام با گسترش این صنعت در کشور و رشد روزافزون تقاضا برای تعمیرات دستگاه های ماینر، برآن شدیم تا این واحد را با نام تجاری هشبان در بازار تعمیرات دستگاه‌های ماینر، فعال نماییم. هم اکنون، بیش از ۱۵ نیروی متخصص به صورت مستقیم درحال تعمیر انواع دستگاه‌های ماینر در گروه هشبان می‌باشند. این واحد به عنوان بازوی فنی و مهندسی، در کنار مجموعه ویراماینر فعالیت می‌نماید و همواره در حال رشد و ارتقای کیفیت خدمات خود می باشد.

معرفی مجموعه هشبان

مجموعه هشبان؛ با داشتن کادری متخصص و مجرب، دارای سابقه طولانی در ارائه خدمات تعمیرات و نگهداری ماینر می باشد. این مجموعه، با بهره گیری از دستگاه های پیشرفته مخصوص تعمیرات دستگاه ماینر، هرگونه خدمات تعمیرات ماینر شامل: تعمیر پاور ماینر، تعمیر هشبرد، تعمیر کنترل برد، آپدیت ماینر، راه اندازی ماینر و … را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن ارائه می دهد.

خدمات گروه هشبان در یک نگاه:

تعمیر انواع قطعات موجود در دستگاه‌های ماینر

♠ تعویض قطعات ماینر

♠ سرویس دوره‌ای دستگاه‌های ماینر

♠ راه‌اندازی انواع دستگاه‌های ماینر

♠ مشاوره و پشتیبانی در زمینه‌ی تعمیرات و نگهداری

چرا باید برای تعمیر ماینر به هشبان اعتماد کنید؟

تلاش ما در هشبان این است که تعمیرات تمام قطعات و مدل‌های ماینر را در لیست خدمات خود قرار دهیم و آن‌ها را با بالاترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان ممکن به شما عزیزان ارائه کنیم.

مزیت ما در مقایسه با رقبا شامل موارد زیر می باشد:

♠ تعمیرات در کمترین زمان

♠ گارانتی تعمیرات

♠ پیشرو و بروز بودن

♠ مسئولیت پذیری