مشاوره رایگان برای طراحی و راه اندازی فارم

از آنجایی که استخراج رمزارزها یک صنعت و تجارت نوپا محسوب می‌شود، باورهای نادرست زیادی پیرامون آن شکل گرفته است. به همین دلیل در ویراماینر تصمیم گرفته‌ایم که یک جلسه مشاوره رایگان برای اشخاصی که قصد ورود به حوزه استخراج رمزارز دارند تدارک ببینیم. در این جلسه پیرامون هزینه‌های طراحی و راه اندازی فارم، روند اخذ مجوزهای قانونی، روش‌های سودآوری بیشتر و دیگر مسائل مربوط به حوزه استخراج رمزارز بحث و بررسی می‌شود. 

 

تامین تجهیزات طراحی و راه اندازی فارم

اولین اصل برای طراحی و راه اندازی فارم، تامین تجهیزات آن می‌باشد. ویرا ماینر متعهد می‌شود که باکیفیت‌ترین تجهیزات را با کمترین هزینه جهت احداث فارم فراهم نماید. ما به شما در انتخاب و خرید دستگاه های ماینر و تجهیزات مورد نیاز جهت راه اندازی مزرعه استخراج کمک خواهیم کرد.

 

طراحی و پیاده سازی زیرساخت فارم

ویراماینر بر این باور است که زیرساخت و بنیاد باکیفیت، نتیجه‌های بهتر و سودآوری‌های بیشتری را در پی خواهد داشت. به همین دلیل تلاش کرده است که از معتبرترین و استانداردترین متریال‌ها در تاسیس فارم استفاده کند. این زیر ساخت‌ها در سه دسته‌بندی: 1- زیر ساخت‌های ابنیه، 2- زیر ساخت‌های الکتریکی و 3- زیرساخت‌های ثابت و متحرک ماینینگ طراحی و اجرا می‌شوند.

 

تولید باکس‌های ماینینگ در طراحی و راه اندازی فارم

با گسترش صنعت ماینینگ، نیروگاه‌ها و تولیدکنندگان برق اقدام به عقد قرارداد با فارم‌ها کردند. همچنین با توجه به ایجاد فضای رقابتی و فصلی بودن برخی از نرخ‌ها، ماینرها به استفاده از زیرساخت های قابل حمل روی آوردند تا بتوانند با کمترین هزینه و بهینه‌ترین راه کار، زیرساخت خود را جابه‌جا کنند. در ایران نیز به دلیل شرایط مشابه، استفاده از زیرساخت‌های قابل حمل جهت طراحی و راه اندازی فارم، همواره مورد توجه بوده است. شرکت ویراماینر به کمک کارشناسان با تجربه، اقدام به طراحی و تولید باکس‌ها و کانتینرهای ماینینگ کرده است. این محصول با کیفیت که ویراباکس نام دارد دارای مزایایی از جمله: حمل آسان، سیستم تهویه، انطباق پذیری، بهینه سازی هزینه، نصب و راه اندازی آسان، امکانات گسترده و هوشمند است.

 

اتوماسیون و نگهداری فارم

برای رسیدن به سودآوری مطلوب در زمینه استخراج رمزارزها، طراحی و راه اندازی فارم مجهز و با کیفیت کافی نیست. هر فارمی برای رسیدن به سودآوری مورد نظر باید به صورت ۲۴ ساعته، مانیتور و پشتیبانی شود. ویراماینر با طراحی نرم افزار مخصوص مانیتورینگ و بکارگیری نیروهای انسانی آموزش دیده و متخصص، این امکان را برای صاحبان فارم ایجاد می‌کند که به صورت شبانه روزی و آنلاین فارم‌ها، دارایی‌ها و میزان هشریت خود را مشاهده و بررسی کنند. همچنین این نرم افزار هنگام افزایش بیش از حد دمای دستگاه‌ها، قطع یا اتصال، توقف کار دستگاه‌ها یا افت ناگهانی هش ریت، به طرق مختلفی به شما اطلاع رسانی می‌کند. این امر بازدهی نیروهای پشتیبان را بیشتر می‌کند و مانع ایجاد وقفه در فرآیند استخراج رمزارزها می‌شود.

افزون بر این، مجموعه ویرا ماینر به دلیل درخواست های متعدد جهت تعمیر ماینر، مجموعه هشبان را در این زمینه تاسیس کرد که در حال حاضر با بیش از 15 نیروی متخصص جهت انجام تعمیر تخصصی ماینرها فعالیت می کند و در واقع به عنوان یک بازوی فنی و مهندسی در کنار مجموعه ویراماینر رشد و فعالیت می‌نماید.