خدمات هاستینگ ماینر و اجاره فضا

تابستان ۱۴۰۰ برای همه ما تابستان عجیبی بود، قطعی وقت و بی‌وقت برق، علاوه بر تحمل گرمای طاقت‌فرسا، بیشتر کسب‌وکارها را با اختلال روبه‌رو کرده بود. اکثر مردم علت این اتفاق را استخراج بی‌رویه ماینرها و خدمات ناشی از شرکت های ارائه دهنده هاستینگ ماینر می‌دانستند؛ اما چرا این اتفاق افتاد؟ چرا کشورهایی مثل چین با قدرت استخراج بسیار بالاتر از ایران با این مسائل روبه‌رو نیستند؟

حقیقت این است که در سال‌های گذشته استخراج زیرزمینی رمزارزها به شکل قابل‌توجهی در ایران افزایش‌یافته است. متأسفانه اغلب این ماینرها در بدترین نقاط توزیع برق یعنی در محلی که مصرف‌کننده نهایی باید از آن استفاده خانگی داشته باشد، فعالیت می‌کنند. از سوی دیگر به دلیل تحریم‌های اقتصادی، شبکه توزیع بیشتر از حد انشعاب واگذار کرده است که با مصرف بیشتر از حد ظرفیت برق موجود، نتیجه‌ای جز خاموشی در فصول گرم به همراه نداشته است.

علاوه بر موضوع قطعی برق، استخراج رمزارز در داخل منازل مسکونی خطراتی همچون آتش‌سوزی، جرائم قانونی و سلب آسایش از دیگران به همراه دارد؛ زیرا ماینینگ یک فعالیت صنعتی است و باید در یک محیط صنعتی انجام شود. در کشورهای پیشرفته، فارم‌های بزرگ با قابلیت هاستنیگ ماینر، هتلینگ یا میزبانی از دستگاه‌های ماینر مردم، این مشکل را حل کرده‌اند.

ما در ویرافارم قصد داریم با ارائه خدمات هاستینگ ماینر و با ایجاد شرایط مناسب و فراهم‌کردن ارتباط قانونی بین فارم‌های استخراج و علاقه‌مندان به ماینینگ، استخراج زیرزمینی را کاهش داده و افراد را تشویق به فعالیت در نقاط تولید برق کنیم. بدون شک هدف ما توسعه شرایط استاندارد و منصفانه برای ماینرهای ایرانی خواهد بود.

مزایای هاستینگ ماینر ویرافارم

نکات مثبتی که ویرافارم در ارائه خدمات میزبانی و هاستینگ ماینر ارائه می‌کند عبارتند از:

* فارم استاندارد

* فعالیت قانونی

* کاهش هزینه‌ها

*دسترسی مستقیم به دارایی‌ها

شرکت ویرافارم با کارشناسان خبره در حوزه ارزهای دیجیتال همراه با دانش به روز، آماده پذیرش انواع دستگاه های ماینر شما است. برای اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات میزبانی و هاستینگ ماینر جهت استخراج بیت کوین، با ما در تماس باشید.