Skip to content

خدمات هاستینگ ماینر و اجاره فضا

طراحی هوشمندانه رمز ارز باعث شده خرید تنها راه دستیابی به دارایی دیجیتال نباشد؛ شما همچنین می‌توانید با مشارکت در فرآیند اعتبارسنجی و تایید تراکنش‌های کاربران، مقدار مشخصی بیت کوین به عنوان پاداش دریافت کنید. این فرآیند اصطلاحا به عنوان استخراج بیت کوین شناخته می‌شود. در واقع کاربران با استفاده از قدرت پردازشی دستگاه‌های ماینر، معادلات ریاضی بسیار پیچیده بلاک‌ها را حل می‌کنند.

از آنجایی که قیمت تجهیزات لازم و ایجاد زیرساخت بالا است؛ بسیاری از افراد علاقه‌مند سرمایه اولیه کافی برای فعالیت در این حوزه را ندارند. ویرافارم به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های ویراماینر با ارائه خدمات هاستینگ ماینر، چالش‌های سرمایه‌گذاران خرد صنعت ماینینگ را به حداقل میزان ممکن رسانده است. برای بررسی بیشتر خدمات هاستینگ ماینر ویرافارم در ادامه با ما همراه باشید.

معرفی مجموعه ویرافارم

ویرافارم قصد دارد با ارائه خدمات هاستینگ ماینر، ایجاد شرایط مناسب و فراهم‌کردن ارتباط قانونی بین فارم‌های استخراج و علاقه‌مندان به ماینینگ، استخراج زیرزمینی را کاهش دهد و افراد را به فعالیت در نقاط تولید برق تشویق کند. بدون شک اولویت و هدف ما توسعه شرایط استاندارد و منصفانه برای ماینرهای ایرانی است.

خدمات هاستینگ ماینر و اجاره فضا

قطعی برق در تابستان 1400، علاوه بر گرمای طاقت‌فرسا، کسب‌وکارها را هم با اختلال مواجه می‌کرد. عموم مردم جامعه بعد از ظهور بیت کوین و صنعت ماینینگ، دلیل اصلی قطعی وقت و بی‌وقت برق را استخراج بی‌رویه ماینرها می‌دانستند. اما دلیل اصلی بروز این مشکل چیست؟ چرا کشورهایی با قدرت استخراج بسیار بالاتر از ایران با این مسائل روبه‌رو نمی‌شوند؟

همانطور که پیش‌تر هم اشاره شد؛ فعالیت در صنعت ماینینگ نیازمند تخصص، سرمایه، فضا، زیرساخت، برق و مجوزهای قانونی است. متاسفانه در سال‌های گذشته شاهد افزایش قابل توجه استخراج زیرزمینی ارز دیجیتال در کشور بودیم. اغلب ماینرها در بدترین نقاط توزیع برق یعنی در محلی که مصرف‌کننده نهایی باید استفاده خانگی داشته باشد، فعالیت می‌کنند. از سوی دیگر تحریم‌های اقتصادی موجب واگذاری انشعاب بیش از حد مجاز در شبکه توزیع شده است. تمام این عوامل موجب افزایش قابل توجه میزان مصرف برق و خاموشی در فصول گرم می‌شود.

خدمات هاستینگ ماینر

علاوه بر قطعی برق، استخراج ارز دیجیتال در منازل مسکونی خطراتی همچون آتش‌سوزی، جرائم قانونی و سلب آسایش از دیگران را با خود به همراه دارد. در واقع ماینینگ یک فعالیت کاملا صنعتی است؛ بنابراین استخراج بیت کوین باید در یک محیط صنعتی انجام شود. شرکت‌های ارائه دهنده هاستینگ ماینر با هتلینگ یا میزبانی از دستگاه‌های ماینر مردم، این مشکل را حل کرده‌اند. استفاده از خدمات هاستینگ ماینر، حذف هزینه‌های جانبی مروبط به ایجاد زیرساخت استاندارد برای سیستم تهویه هوا، تامین برق ماینرها و مانیتورینگ را امکان‌پذیر کرده است.


بیشتر بخوانید: قطعی برق در صنعت استخراج ارز دیجیتال


مزایای هاستینگ ماینر ویرافارم

برای درک بهتر مزایای استفاده از خدمات هاستینگ ماینر ویرافارم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • فعالیت در فارم استاندارد
  • فعالیت و استخراج قانونی ارز دیجیتال
  •  کاهش هزینه‌های جانبی مربوط به ایجاد زیرساخت
  • دسترسی مستقیم به دارایی‌های دیجیتال
  • فرصتی برای سرمایه‌گذاران خرد
  • بازگشت سرمایه سریع
  • استخراج بدون دردسر

کارشناسان و متخصصان ویرافارم با تکیه بر دانش روز خود، آماده پذیرش انواع ماینر و خدمت‌رسانی به شما کاربران عزیز هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات هاستینگ ماینر کافیست با ما تماس بگیرید.

UP